Dňa 11.3.2018 v nedeľu naši dorastenci odohrali prípravný zápas v medzinárodných podmienkách v Českom Jablunkove. Hrali proti súperovi z vyššej ligy, a to proti TJ PROROK STARA BYSTRICA. Výkop bol o 11:00 preto chalani museli cestovať už o 8:15 ráno. Počasie v tento deň vyšlo úplne nádherne na futbal.  Po zahájeni úvodneho dejstva zápasu začali súperi z Starej Bystrice diktovali tempo zápau, vytvarali si hneď od začiatku vyložené šance ktoré ale buď skončili na ochrannej sieti alebo ich zlikvidoval brankár Samuel Svetlák. No nakoniec aj tak inkaoval  po obrovskej chybe obrancu sa Stará Bystrica ujala vedenia 1:0. Po tomto gole naši chalani sa naštartovali a priebeh zápasu a vyrovnal obe strany hrali vyrovaný futbal ktorý prinieol svetlé momenty na oboch stranách. No na našej strane všetko istil najlepší hráč stretnutia Ivan Šaštinský ktorý bol v obrane 100%-ný. Pred koncom prvého polčasu chlapci pritvrdili čo vyhustilo do vyrovnávajúceho golu Lukáša Bistiaka  a stav bol vyrovnaný 1:1. A za tohto stavu sa išlo aj došatní. Po prestávke sa hral opäť vyrovaný futbal. Stará Bystrica viac strieľala na bránu s poza šestnástky no väčšinou stery chytil brankár Svetlák alebo skončili na ochrannej sieti. Naši chalani hrali skôr na rýchle protiútoky a brejky

ktoré vyústili do skvelých šancí no Henrich Bečár ich z oči do oči zo súperovým brankárom ich nedokázal premeniť. Svetlú nádej na strhnutie  výsledku na svoju stranu ešte vykresal Michal Kurtulík ktorý vystrelil krásnu strelu no brankár súpera to vytlačil končekmi prstov len tak tak nad brvno a v zápeti z rohového kopu Viliam Jašica úplne sám v prehustenej šestnástke netrafil bránku súpera hlavičkou. A tak sa zápas skončil  nerozhodne 1:1.  No podľa slov trénera Pavla Jendrola to nebol optimálny výkon ktorý chlapci mohli dať, a musia sa zlepšiť v mnohých veciach.

Týmto výsledkom naši chlapci neprehrali 15 zápasov v rade.  Na čo sú tréneri Jendrol Pavol a Fenik Vladimír veľmi hrdý.